Ремонт ноутбуків

     Ремонт ноутбуків в Стрию, вимагає досить професійного підходу, тому ми пропонуємо Вам проводити ремонт, обслуговування та налаштування в нашому сервісному центрі. Так як будь-яке некваліфіковане втручання, може спричинити за собою зайві проблеми і непотрібні фінансові розтрати.

     У наш час ноутбук або нетбук є невід'ємною частиною життя, як в роботі і бізнесі, так і в розвагах і побуті. Тому, коли він виходить з ладу - це приносить незручності, а часто втрату часу, нервів і в деяких випадках грошей. Тому провести ремонт ноутбука, ми пропонуємо Вам в нашому сервісному центрі. Наші фахівці в найкоротші терміни проведуть діагностику несправності, визначать непрацюючі комплектуючі та озвучать вартість ремонту. Діагностика займає від 10 хвилин до доби при малій завантаженості і від 10 хвилин до 3 діб при великому потоці. Наш сервісний центр працює тільки з перевіреними постачальниками комплектуючих і дає гарантію на встановлені комплектуючі і виконані роботи. Терміни гарантії в кожному випадку індивідуальні.

     Так само ми здійснюємо терміновий ремонт. Буває багато ситуацій коли ноутбук є інструментом для заробітку грошей і його вихід з ладу може принести збитки, в таких випадках ми можемо запропонувати Вам терміновий ремонт. Бувають моменти, коли зробити ремонт в мінімальні терміни немає можливості (з різних причин), тоді ми входимо в ситуацію клієнта і пропонуємо витягнути потрібну інформацію з непрацюючого пристрою на переносний накопичувач (флеш накопичувач або переносний жорсткий диск) на час ремонту ноутбука.

     Звернувшись до нас, Ви отримаєте безкоштовну діагностику, ремонт вашого улюбленця в короткі терміни. А наші ціни вас приємно здивують.