Ремонт смартфонів

     На сьогоднішній день смартфон зустрічається частіше, ніж мобільний телефон з базовими функціями. Мобільні додатки зробили смартфон багатофункціональним пристроєм, який заміняє його власнику безліч інших корисних предметів. Тому в наш час гаджет є у багатьох!

     Якщо у Вас сталася поломка і Ви шукаєте сервісний центр по ремонту смартфонів, то ми раді запропонувати свої послуги. Ми здійснюємо ремонт мобільних телефонів будь-якої моделі (Nokia, Sony, Htc, Lenovo, LG, Samsung, Apple, Huawei, Prestigio, THL, Zoppo і т.д.) і будь-якого рівня складності. Після діагностики Вашого пристрою наші фахівці запропонують кілька варіантів вирішення проблеми, а також проконсультують Вас по використанню запчастин різної якості. Це неодмінно є гідністю, адже часто оригінальні комплектуючі мають досить високу ціну. Тому наші фахівці завжди готові запропонувати якісну заміну, так щоб ціна ремонту мобільного телефону Вас порадувала.

Спектр наших послуг досить широкий, він дозволяє «повернути до життя» практично будь-який смартфон:

Заміна захисного скла 
Заміна дисплейного модуля
Ремонт дисплея смартфона
Заміна сенсора
Заміна поліфонічного динаміка
Заміна роз'єму гарнітури
Заміна мікрофона
Заміна корпусу телефону
Відновлення після попадання вологи
Ремонт і відновлення плат (заміна чіпсетів BGA)
Прошивка 

 

     Наш Центр по ремонту пристроїв надає гарантію на всі види виконаних робіт! Для того щоб отримати більш детальну інформацію Ви можете скористатися формою зворотного зв'язку або звернутися за телефоном